گروه : استانها
حوزه : فارس
شماره : ۱۳۹۹۰۴۲۶۰۰۰۱۲۶
تاریخ : ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۹:۴۲ ق.ظ
رانش زمین و ریزش کوه در شیراز/ تخلیه ۴۰ منزل مسکونی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: رانش زمین و ریزش کوه در شیراز منجر به تخلیه ۴۰منزل مسکونی شد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبرگزاری فارس از شیراز، به نقل از پلیس فارس، سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع رانش زمین در محله «منصورآباد» شهرستان شیراز، بلافاصله ماموران انتظامی به همراه عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه با توجه به حضور معاون عمرانی شهرداری شیراز محدوده رانش نیاز به تحقیق بیشتر با حضور متخصصین امر دارد.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه از همان لحظات اولیه نیروهای انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در محل حاضر شده اند، گفت: راه ارتباطی به سمت محدوده رانش تا اطلاع ثانویه مسدود می باشد.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه تاکنون خسارت جانی و مالی گزارش نشده است،گفت: پس از برگزاری جلسه فوری ستاد بحران، مقرر شد در صورت ادامه رانش، ساکنان آن مناطق در یکی از هتل های شیراز اسکان یابند.

وی با اشاره به اینکه امنیت در آن محله به طور کامل توسط پلیس برقرار شده است، از شهروندان خواست برای تسریع در انجام امورات انتظامی و امدادی، از تردد غیرضروری در آن محدوده جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/ م/ی