گروه : سیاسی
حوزه : مجلس
شماره : ۱۳۹۹۰۵۰۱۰۰۰۱۹۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۵/۱ - ۱۰:۱۲ ق.ظ
دلخوش: دولت برای تامین قیر رایگان از منابع عمرانی برداشت نکند نماینده مردم صومعه سرا گفت: دولت بنا نبود از محل تملک دارایی سرمایه به این صورت برداشت کنند و آقایان گفتند که ما تأمین می‌کنیم، بنابراین تذکر بدهید که توضیحاتی که می‌دهند توضیحات درستی باشد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی امروز (1 مرداد 99) طی تذکری در جریان بررسی طرح دوفوریتی الحاق یک بند به تبصره یک قانون بودجه 1399 کشور اظهار داشت: پیشنهاد اولیه ما این بود که دولت به پالایشگااه‌ها نفت بدهد و پالایشگاه‌ها به پیمانکار قیر بدهد، از مازاد نفتی و بعد قیر و 2 میلیون تن قیر توزیع شود. من البته دیگر توضیح نمی‌دهم چرا که وارد آن فازی که شما فرمودید می‌شویم. 

وی افزود: آقای پورمحمدی (نماینده دولت) و آقای حاجی بابایی دیروز جلسه داشته و صبحت کرده‌اند و من در تمام جلسات حضور داشتم. آقای پورمحمدی توضیح بدهند چرا که گفت ما منابع را تأمین می‌کنیم و نگران نباشید و آقای نوری گفت ما 5 هزار میلیارد تومان از محل بند «م» ماده 28 تخصیص می‌دهیم و اکنون می‌گوید که ما مخالفیم و نگفته‌ایم، خلاف است چرا که به کمیسیون بودجه نیز همین حرف‌ها را گفته‌اند.

دلخوش تاکید کرد: دولت بنا نبود از محل تملک دارایی سرمایه به این صورت برداشت کنند و آقایان گفتند که ما تأمین می‌کنیم، بنابراین تذکر بدهید که توضیحاتی که می‌دهند توضیحات درستی باشد. 

انتهای پیام/