گروه : استانها
حوزه : ایلام
شماره : ۱۳۹۹۰۵۱۱۰۰۰۰۱۰
تاریخ : ۱۳۹۹/۵/۱۱ - ۱۲:۳۴ ق.ظ
بسته خبری| آخرین اخبار استان ایلام برخی رویدادهای( ۱٠ مرداد ماه) در استان ایلام را در این بسته خبری می‌توانید، بخوانید.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، محمدرضا رضایی معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام، گفت: در چهار ماهه اول سال جاری، عملیات روکش آسفالت به طول ۷۵ کیلومتر و بیش از ۳۶۰ کیلومتر از راه‌ها لکه گیری آسفالتی انجام شده است.

وی با بیان اینکه برای این ۲ پروژه بالغ بر ۶۰۰ هزار تن آسفالت مصرف شده، افزود: در قالب طرح ابرار در یک سال گذشته تا کنون ۲۳ پروژه با طول مجموع ۷۲ کیلومتر از راه‌های روستایی با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در دست ساخت است.

کشف ۲۸ رأس گوسفند قاچاق در«مهران»

سرهنگ قدرت‌الله شهبازبیگی فرمانده انتظامی شهرستان مهران، گفت: مأموران ایست و بازرسی جندالله هنگام کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه خودرو نیسان را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی‌های اولیه از خودرو نیسان ۲۸ رأس گوسفند قاچاق و فاقد مدارک قانونی کشف شد، افزود: ارزش ریالی این محموله قاچاق توسط کارشناسان ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

۸۰۱ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی ایلام پرداخت شد

رضا محمدرحیمی رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ایلام، گفت: در ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت طرح و برنامه وزارت صمت تا پایان تیرماه سال جاری، ایلام استان برتر در پرداخت تسهیلات و جذب منابع برای واحدهای تولیدی از محل منابع تسهیلات تبصره ۱۸ معرفی شده است.

وی افزود: سهم استان ایلام از این تسهیلات ۸۰۱ میلیارد ریال بوده که با کمک هفت بانک عامل خوشبختانه ۱۰۰ درصد منابع اختصاصی استان جذب شده است.

ذبح ۴۱۰ رأس دام برای توزیع بین نیازمندان ایلام

قنبر موسی‌نژاد مدیر کل کمیته امداد استان ایلام از ذبح بیش از ۴۱۰ رأس دام قربانی مردم نیکوکار این استان برای توزیع در بین مددجویان و نیازمندان این استان خبر داد و گفت: این تعداد دام با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی پس از ذبح و بسته بندی در حال توزیع در بین نیازمندان است.

وی افزود: این پایگاه‌های شامل دفاتر کمیته امداد در ۱۵ نقطه استان و ۳۷ مرکز نیکوکاری بوده که در روز عید سعید قربان آماده دریافت نذورات مردم این استان هستند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۲۱