گروه : استانها
حوزه : خراسان رضوی
شماره : ۱۳۹۹۰۵۱۵۰۰۰۶۸۵
تاریخ : ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۲:۲۳ ب.ظ
اجرای مرحله دوم رزمایش «کمک مؤمنانه» در کاشمر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشمر، از اجرای مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در این شهرستان هم‌زمان با دهه ولایت با توزیع 800 بسته معیشتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج کاشمر، علی یعقوبیان در حاشیه توزیع بسته‌های معیشتی دومین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه در محل پایگاه مقاومت بسیج مسجد امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: در این مرحله ۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۷۶ میلیون تومان و ۱۵۰ بسته دیگر به ارزش ۴۵میلیون تومان نیز طی هفته آینده بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در دهه اول محرم و دهه پایانی صفر نیز اجرایی ‌شود، یادآور شد: در این رزمایش‌ها ضمن شناسایی نیازمندان واقعی، کمک‌های خیرین جمع‌آوری و پس از تهیه کالاهای اساسی نسبت به بسته‌بندی و توزیع آن میان خانواده‌ها اقدام می‌شود.

یعقوبیان همچنین با اشاره به  تهیه و توزیع ۱۲۰ سری جهیزیه طی دو مرحله از ابتدای سال جاری در این شهرستان، ابراز کرد: در سومین مرحله توزیع نیز ۱۵۱ سری جهیزیه به‌صورت مشارکتی که شامل ۷ قلم کالای ایرانی است هم‌زمان با دهه ولایت تحویل زوج‌های جوان می‌شود.

انتهای پیام/ ۷۰۰۴۲/ح