گروه : استانها
حوزه : قزوین
شماره : ۱۳۹۹۰۵۲۰۰۰۰۸۴۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۵:۱۳ ب.ظ
برگزاری جشنواره ایده‌پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا در قزوین مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین از برگزاری جشنواره ایده‌پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا در قزوین خبر داد.

هادی بغدادی مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین با بیان اینکه جشنواره ایده‌‌پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا در قزوین برگزار می‌شود، اظهار کرد: ویژه فرهنگیان، دانش آموزان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان است.

وی افزود: این جشنواره درقالب نقاشی، انیمیشن، نماهنگ، کاریکاتور، موشن‌گرافیک، و پیشنهادات اجرایی با مشارکت دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

بغدادی ادامه داد: محورهای اصلی این جشنواره شامل ارائه الگوهای تربیتی اثربخش در نظام آموزشی، مدیریت نظام آموزشی در شرایط کرونا، تقویت زیرساخت‌ها و یادگیری موثر خواهد بود.

وی تصریح کرد: آثار خود را در موضوعات مختلف از جمله همسویی جریان تربیت خانواده و تعلیم و تربیت، تاثیرسواد رسانه و فضای مجازی برکارکرد نقش معلمان و نقش انجمن اولیاء و مربیان از طریق سامانه ملی www.sci.cbo.ir  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان استان قزوین در پایان یادآور شد: علاقه‌مندان فرصت دارند آثار خود را تا چهارشنبه  شهریور به دبیرخانه ارسال کنند.

انتهای پیام/