گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال جهان
شماره : ۱۳۹۹۰۵۲۹۰۰۰۱۴۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۵/۲۹ - ۱۰:۱۴ ق.ظ
فونت: بارتومئو یکی از بدترین روسای تاریخ بارسلونا است/اگر رئیس شوم کومان جایی روی نیمکت ندارد کاندیدای ریاست باشگاه بارسلونا به شدت علیه رئیس وقت انتقاد و سرمربی جدید آبی-اناری ها را تهدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ویکتور فونت، کاندیدای ریاست باشگاه بارسلونا در جدیدترین مصاحبه اش به بارتومئو، رئیس کنونی آبی-اناری ها حمله کرد.

فونت در مصاحبه با رادیو «کادنا سر» اسپانیا گفت: امیدوارم در تابستان پیش رو مسی از بارسلونا جدا نشود. بحران اقتصادی، ورزشی و اساسی در باشگاه بارسلونا در چندین سال گذشته باعث شده تا مسی روز به روز افت کند.

وی افزود:  به نظرم ما بعد از شکست 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ سقوط کردیم چون  دیگر همیشه آن روز را در خاطراتمان داریم. بارتومئو بعد از این باخت مصاحبه ای کرد و انگار اتفاقی نیفتاده است. او از واقعیت های زندگی دور است. بعد از باخت 8 بر 2 واقعا احساس شرمندگی کردم چون این شکست مثل زلزله ای بود که تاثیرات زیادی بر باشگاه گذاشت.

فونت ادامه داد: بارتومئو یکی از بدترین روسای تاریخ باشگاه بارسلونا است. اگر رونالد کومان در فصل 2020-2021 بهترین عملکرد را هم داشته باشد اما من تصمیمم تغییر نمی کند اگر رئیس بارسلونا شوم او در فصل 2021-2022 سرمربی بارسلونا نخواهد بود.

انتهای پیام/