گروه : استانها
حوزه : مازندران
شماره : ۱۳۹۹۰۶۲۵۰۰۱۱۶۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۰:۲۸ ق.ظ
زنده‌یاد «رضا راعی» ذاکر اهل بیت دلسوخته اهل بیت بود مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در مازندران درگذشت مرحوم مداح اهل‌بیت حاج رضا راعی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سید رضا هادیان مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در مازندران درگذشت مرحوم مداح اهل‌بیت  حاج رضا راعی را تسلیت گفت.

وی در این پیام آورده است؛ صبح روز ۲۵ محرم الحرام ، همزمان با روز شهادت امام العارفین حضرت سیدالساجدین علی‌بن‌الحسین (ع) بسیجی عارف، ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت و رئیس کانون مداحان ساری مرحوم حاج رضا راعی‌مکاری چشم از جهان فرو بست و نواهای دلنشینش برای همیشه خاموش و غمی سنگین بر دوش همکاران در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام راحل و مصیبتی جانگداز بر خانواده‌اش بر جای گذاشت.

آن عاشق دل‌سوخته و بلبل خوش الحان که بخش زیادی از عمر با برکت خویش را مصروف مجالس سالار شهیدان و ارباب بی‌کفن و سایر معصومین (ع) کرده و با هنر خویش جوانان زیادی را مجذوب مکتب و انقلاب و نظام کرده بود.

او که برادر یک شهید جان برکف جنگ تحمیلی بوده، خود از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس بوده جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و بدون چشم‌داشتی بی‌مهابا در تمام صحنه‌های انقلابی حضوری فعال داشت.

آن مرحوم از نیروهای خدوم و پرسنل فعال ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بوده و مخلصانه بخش اعظم عمر خویش را در نهادی که متعلق به ولایت است خدمت کرده و مشیت الهی بر آن شد که آستانه بازنشستگی، جان به جان آفرین تسلیم و در روز شهادت مولایش امام سجاد آسمانی شود.

مدیریت و پرسنل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، این ضایعه مؤلمه را به همسر، فرزندان و جامعه مداحان تسلیت و تعزیت گفته، از خداوند رحمان و رحیم بخشش و غفران واسعه برای آن مرحوم و صبر و اجر را برای بازمانداگان مسئلت داریم‌.

انتهای پیام/ج