گروه : استانها
حوزه : قزوین
شماره : ۱۳۹۹۰۶۲۶۰۰۰۰۴۷
تاریخ : ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱:۳۸ ق.ظ
سه شهرستان استان قزوین در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: وضعیت کلی استان همچنان قرمز است در این بین شهرستان‌های قزوین، تاکستان و بویین زهرا در وضعیت قرمز قرار دارند، شهرستان البرزدر وضعیت نارنجی و آبیک و آوج نیز در وضعیت زرد است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، جلال رحمانی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به وضعیت شهرستان‌های استان از لحاظ ابتلا به کرونا گفت: وضعیت کلی استان همچنان قرمز است در این بین شهرستان‌های قزوین، تاکستان و بویین زهرا در وضعیت قرمز قرار دارند، شهرستان البرز در وضعیت نارنجی و آبیک و آوج نیز در وضعیت زرد است.

وی با بیان جدیدترین آمار کرونا در استان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۵۵ نفر بستری جدید داشتیم که با احتساب این آمار، کل مبتلایان در استان به ۳۱۸ نفر رسید.

رحمانی با اشاره به وضعیت بیماران بدحال افزود: ۶۵ نفر از بیماران در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری و ۲۷ نفر نیز به دستگاه‌های کمک تنفسی متصل هستند، در این مدت نیز ۴ نفر از هم استانی‌های ما بر اثر کرونا جان خود را از دست دادند.

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با بیان درصد آمار ابتلا بین خانم‌ها و آقایان اظهار داشت: آمار ابتلا در آقایان ۵۲ درصد و در خانم‌ها نیز ۴۸ درصد است که در هفته‌های اخیر شاهد افزایش ابتلای خانم‌ها نسبت به آقایان هستیم.

انتهای پیام/