گروه : استانها
حوزه : البرز
شماره : ۱۳۹۹۰۶۲۶۰۰۰۴۸۰
تاریخ : ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۲:۱۴ ب.ظ
پیست دیزین از استانداردهای لازم برخوردار نیست مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: تعدادی از ایستگاه های پیست دیزین از جمله تله کابین دره، تله کابین شاله، تله سیژ چمن و تله سیژ قله از استانداردهای لازم برخوردار نیست و باید به این موضوع توجه ویژه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، شکراللهی، مدیرکل استاندارد البرز با بیان این که بسیاری از وسایل تفریحی البرز دارای امنیت و استاندارد کافی نیستند، گفت:  در سال گذشته  ۱۰۲۸ بازرسی از تجهیزات تفریحی استان داشتیم که ۶۰ مورد بازرسی از مهدهای کودک، ۴۰ بازرسی از خانه بازی و ۴۴۸ بازرسی از زمین های بازی بود که بسیاری از آن ها انطباق لازم را با استانداردهای لازم نداشتند.

وی افزود: در بازرسی از ۱۶۰۰ تجهیزاتی که انجام شد تنها ۱۵ درصد استاندارد بودند و مابقی از استانداردهای لازم برخوردار نبودند.

مدیرکل استاندارد استان البرز در خصوص پیست بین المللی دیزین نیز گفت: با توجه به این که شاهد تغییرات زیادی در مدیریت و بهره برداری دیزین هستیم ناهماهنگی های زیادی در این خصوص وجود دارد و تعدادی از ایستگاه های آن از جمله تله کابین دره، تله کابین شاله، تله سیژ چمن و تله سیژ قله از استانداردهای لازم برخوردار نیست و باید به این موضوع توجه ویژه شود.

انتهای پیام/ب