گروه : استانها
حوزه : مازندران
شماره : ۱۳۹۹۰۶۲۶۰۰۰۵۹۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۲:۵۸ ب.ظ
مهر تحصیلی| کمک مومنانه به 2 هزار دانش‌آموز کم‌بضاعت در قائم‌شهر رئیس آموزش و پرورش قائم‌شهر با اشاره به اینکه تعداد ۲۵ هزار ماسک توسط دانش‌آموزان هنرستانی تولید و همچنین ۲ هزار بسته بین دانش‌آموزان نیازمند، توزیع می‌شود، گفت: امروز تعداد ۲۰۰ بسته حمایتی به شکل نمادین در اداره آموزش و پرورش شهرستان، توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مراسم مهر تحصیلی و کمک مومنانه به دانش‌آموزان کم بضاعت، با حضور مسؤولین شهرستانی ظهر امروز در آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

هوشنگ اصغریان رئیس آموزش و پرورش قائم‌شهر با اشاره به اینکه تعداد ۲۵ هزار ماسک توسط دانش‌آموزان هنرستانی تولید و همچنین ۲ هزار بسته بین دانش‌آموزان نیازمند، توزیع می‌شود، افزود: امروز تعداد ۲۰۰ بسته حمایتی به شکل نمادین در اداره آموزش و پرورش شهرستان، توزیع می‌شود.

وی ضمن تشکر از همه کسانی که برای تهیه تبلت‌های دانش‌آموزی برای دانش‌آموزان، اعلام حضور جدی کردند، بیان کرد: طی مکاتباتی که با خیرین عزیز در تهران داشتیم، با یاری خدا قطعا این نوع فعالیت‌ها مستمر خواهد بود.

علیزاده فرمانده بسیج ناحیه قائم‌شهر در حاشیه این مراسم اظهار کرد: امروز یک نمونه از تبلور کارهای خوب اداره آموزش و پرورش شهرستان را شاهد هستیم که ان‌شاءالله باعث برکات روز افزون در زندگی‌ها شود.

وی افزود: دفاع مقدس برگ زرینی‌ است که در تار و پود انقلاب اسلامی می‌درخشد و مدافعان حرم از جمله شهدایی هستند که ثوابشان دو چندان است.

فرمانده بسیج ناحیه قائم‌شهر بیان کرد: اکنون ما فرمایشات امام درگذشته را بهتر درک می‌کنیم و امروز هر تهدیدی که به جمهوری اسلامی و به اسلام وارد می‌شود، مردم ما با همدلی دوباره و انسجام دقیق‌تر  با آن مقابله می‌کنند.

علیزاده افزود: هر هجمه‌ای که دشمن بر کشور ما وارد کرد، ما احساس همبستگی بیشتری کردیم و تلاش آنها نتیجه معکوس داد، هرجا که جوانان جهادی و انقلابی پای کار آمدند، برای ما درخشیدند و ما در هر محفلی از این درخشش به‌عنوان شهید و شهادت و ایثار و گذشت یاد میکنیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا برای ما الگو هستندو زندگی آنها برای ما درس است افزود: شهدا تابلوهای افتخار و چراغ راه ما هستند و ان‌شاءالله بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم و راه شهدا چیزی جز زمینه‌سازی برای ظهور حضرت حجت نیست.

انتهای پیام/۳۱۴۱/ج/و