گروه : استانها
حوزه : اردبیل
شماره : ۱۳۹۹۰۶۲۶۰۰۱۲۹۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۳:۰۱ ق.ظ
تجلیل از ۱۴۶۰۰ پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور در روز ۳۱ شهریور از ۱۴۶۰۰ پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل تجلیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل، بهروز ندایی در جلسه هماهنگی مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان اردبیل اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور در روز ۳۱ شهریور از ۱۴ هزار و ۶۰۰ رزمنده پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل تجلیل می‌شود.

وی افزود: با توجه به وسعت کار، لازم است که همه ادارات و نهادها و فرمانداری‌ها، خود مستقل به اجرای مراسم تجلیل اقدام کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل بیان کرد: باید هماهنگی‌ها در سطح بسیار بالایی انجام شود تا شاهد یک تجلیل سراسری کم‌نظیر باشیم و این کار کمترین خدمت به جامعه پر افتخار و ایثارگر پیشکسوتان دفاع مقدس است.

 تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، تجلیل از ۸ سال شجاعت است

علی واحد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، تجلیل از ۸ سال شجاعت و ۴۰ سال صبر و استقامت است.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری این مراسم انجام شده و در حال تدارک مقدمات کار هستیم.

گفتنی است؛ در این جلسه در مورد مراسم افتتاح مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اردبیل در روز دوم مهر نیز بحث و تبادل نظر شد.

- انتهای پیام/۳۴۶۳/۸۲۱/