گروه : استانها
حوزه : همدان
شماره : ۱۳۹۹۰۷۰۸۰۰۰۴۰۶
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۸ - ۱۲:۰۸ ب.ظ
بدهی مالی، بیشترین گرفتاری‌ واحدهای تولیدی همدان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با بیان اینکه بیشترین مسائل و گرفتاری‌های واحدهای تولیدی در استان بدهی‌های مالی است گفت: این مشکل باید از مسیر قانونی حل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان ظاهر پورمجاهد ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان با بیان اینکه حمایت و پشتیبانی از تولید و اشتغال در اولویت قرار دارد اظهار کرد: در این جلسه مسائل و مشکلات چند واحد تولیدی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در اسرع وقت مشکلات این واحدها رفع خواهد شد.

وی افزود: از تمام ظرفیت‌های استان در مسیر حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید استفاده می‌کنیم تا اهداف جهش تولید محقق شوند.

رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان گفت: بیشترین مسائل و گرفتاری‌های واحدهای تولیدی در استان بدهی‌های مالی است گفت: این مشکل باید از مسیر قانونی حل شود.

وی تاکید کرد: در سال ۹۸ تا کنون تعداد زیادی از  واحدهای صنعتی در استان که تعطیل شده بودند با حمایت دولت به چرخه تولید برگردانده شدند.

پورمجاهد در پایان سخنانش بیان کرد: به منظور احیای واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال حمایت و پشتیبانی‌های دولت در این زمینه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/۸۹۰۳۳/