گروه : استانها
حوزه : بوشهر
شماره : ۱۳۹۹۰۷۱۰۰۰۰۵۴۶
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۱۰ - ۳:۱۷ ب.ظ
«نذر آب» بوشهری‌ها در هرمزگان+عکس معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر گفت: کاروان «نذر آب» هلال احمر استان بوشهر در مناطق محروم هرمزگان درحال فعالیت است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، خسرو رحمانی، طی بازدید از فعالیت‌های کاروان نذر آب ۳ جمعیت هلال احمر استان بوشهر اظهار داشت: فعالیت طرح نذر آب ۳ با برنامه‌هایی از قبیل کاروان سلامت با حضور پزشکان عمومی و تخصصی در مناطق محروم باشد، که کلیه خدمات پزشکی عمومی و تخصصی توسط پزشکان بصورت کاملا رایگان می‌باشد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر گفت: جامعه پزشکی در راستای وظایف انسانی خود در این طرح همکاری مستمر با جمعیت هلال احمر دارند، فعالیت‌های نذر آب ۳ در مناطق محروم استان هرمزگان،  توسط جمعیت هلال احمر استان بوشهر انجام می‌شود.

رحمانی در ادامه محور فعالیت‌های نذر آب ۳ را تشریح کرد و افزود: پس از ارائه خدمات پزشکی،  توزیع بسته‌های معیشتی با همراهی خیرین در استان بوشهر انجام شده است که در مناطق محروم هرمزگان درحال توزیع است، محور سوم فعالیت کاروان، توزیع آب و مخازن می‌باشد که در زمان خشکسالی و کمبود آب توسط جمعیت هلال احمر با همکاری سازمان آب و فاضلاب منطقه‌ای و وزارت نیرو انجام می‌شود.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از خیرین گفت: هلال احمر با همراهی خیرین به یاری نیازمندان می‌رود، توزیع آب با محوریت سازمان آب و منطقه‌ای، انجام می‌شود، جمعیت هلال احمر در راستای رسالت بشردوستانه خود برای تسکین آلام بشری فعالیت می‌کند جمعیت هلال احمر در امور بشردوستانه پیشگام است.

رحمانی در پایان گفت: جمعیت هلال احمر در کنار امداد رسانی و توسعه آموزش همگانی به کاهش آلام بشری توجه ویژه‌ای دارد، در شهرستان بندر لنگه که استان بوشهر در حال فعالیت است، تدارک ۴۰ مخزن و آب آشامیدنی انجام شده است و با نظر مسرولین منطقه بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/و