گروه : استانها
حوزه : مازندران
شماره : ۱۳۹۹۰۷۲۲۰۰۰۰۱۰
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۷:۵۲ ق.ظ
فارس من| حل قطعی اینترنت روستای افراتخت قائمشهر طی 2 ماه آینده مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت: باتوجه به فاصله 4.5 کیلومتری افراتخت تا مرکز مخابرات ارطه حتما باید به سیستم فیبر نوری تجهیز شود که در این زمینه تمام تلاش ما این است که تا در فصل پاییز یعنی طی دو ماه آینده صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مخاطبان این رسانه با ثبت سوژه‌ای با عنوان «مشکل قطعی اینترنت در روستای افراتخت قائمشهر» خواستار پیگیری خبرنگاران فارس در این زمینه شدند، آنان در توضیح این سوژه عنوان کردند؛ ما در یکی از روستاهای قائمشهر به نام ارطه، افراتخت مشکل قطعی اینترنت داریم خواهش می‌کنیم پیگیر باشید تا مشکل آنتن‌دهی و اینترنت حل شود، دانش آموزان محل نمی‌توانند آنلاین امتحان دهند یا درس بخوانند، لطفا هر چه زودتر این مشکل را حل کنید تا دانش آموزان هر چه زودتر به درس‌هایشان ادامه دهند.

علی‌اصغرپور مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: حل مشکلات سرعت پایین اینترنت در افراتخت نیازمند تجهیز به فیبر نوری بوده است.

وی با اشاره به اعلام آمادگی دهیاری افراتخت در زمینه انجام حفاری، افزود: در این راستا وظیفه مخابرات انجام تجهیزات است.

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران بیان کرد: باتوجه به فاصله 4.5 کیلومتری افراتخت تا مرکز مخابرات ارطه حتما باید به سیستم فیبر نوری تجهیز شود که در این زمینه تمام تلاش ما این است که تا در فصل پاییز یعنی طی دو ماه آینده صورت گیرد.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ع