گروه : استانها
حوزه : مازندران
شماره : ۱۳۹۹۰۷۲۷۰۰۰۰۹۶
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۸:۵۷ ق.ظ
توزیع ۲۰۰ بسته احسان ماندگار به‌مناسبت دهه وقف در بندپی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بندپی گفت: همزمان با فرارسیدن دهه وقف ۲۰۰ بسته کمک مومنانه احسان ماندگار بین نیازمندان بندپی بابل توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حسین محمدی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه‌بندپی صبح امروز در جمع خبرنگاران از توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان خبر داد و گفت: در نخستین روز از دهه وقف این بسته‌ها در روستاهای توابع بندپی بابل توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح شمیم حسینی دومین مرحله از توزیع بسته‌های معیشتی از محل موقوفات متصرفی بندپی به تعداد ۲۰۰ بسته انجام شد، خاطرنشان کرد: در مرحله اول از اجرای این طرح که همزمان با دهه اول عاشورا بود، توزیع ۲۷۰ بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته ۲۲۰ هزار تومان را داشتیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بندپی تصریح کرد: این بسته‌ها که در مصلی بزرگ بندپی جمع‌آوری شده بود پس از تشییع پیکر شهید مدافع حرم حسن رجایی‌فر در بین روستاها توزیع شدند.  

این مسؤول در پایان تاکید کرد: اجرای نیت طرح شمیم حسینی در ایام محرم و صفر صورت گرفته است، موقوفات نیز قید مکانی داشتند که رعایت شد.

انتهای پیام/۸۶۰۴۸/ج