گروه : استانها
حوزه : کرمانشاه
شماره : ۱۳۹۹۰۷۲۷۰۰۰۱۴۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۹:۳۰ ق.ظ
پلیس حافظ اصلی امنیت در جامعه است/ نیاز به حضور نیروی انتظامی برای پیشگیری از شیوع کرونا در کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: امروز نیروی انتظامی با اخلاق‌مداری، صلابت، اقتدار، امانت‌داری، تواضع و مردم‌داری بسترساز امنیت برای کشور و مردم شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند امروز در آئین صبحگاه عمومی یگان‌های انتظامی استان کرمانشاه که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور رئیس دادگستری استان، دادستان کرمانشاه، اعضای شورای تامین و فرماندهان نظامی و انتظامی استان در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: امروز نیروهای نظامی و انتظامی با رشادت و ازخودگذشتگی از مرزهای این سرزمین اسلامی حفاظت و حراست می‌کنند و تاکنون شهدای بسیاری را در این راه تقدیم کرده‌اند و دفتر این شهادت‌طلبی همچنان مفتوح است.

وی افزود: امروز نیروی انتظامی با اخلاق‌مداری، صلابت، اقتدار، امانت‌داری، تواضع و مردم‌داری بسترساز امنیت برای کشور و مردم شده است.

استاندار کرمانشاه اضافه کرد: بی‌گمان مردم ایران همیشه قدردان این خدمات و زحمات هستند و این سرمایه‌ای گرانقدر برای نیروی انتظامی است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی یک نیروی مدنی و مردمی است و گره بسیاری از مشکلات مردم توسط این عزیزان گشوده می‌شود.

رئیس شورای تامین استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه شعار امسال امنیت و سلامت برای همه است در ادامه، عنوان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا، کشور در شرایط بسیار ویژه‌ای است؛ هم‌اکنون ۶۷۰ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و اگر این تعداد به مرز ۸۰۰ نفر برسد ارائه خدمات به این حجم از بیمار بسیار دشوار می‌شود.

 بازوند یادآور شد: نیروی انتظامی یک نیروی مرتبط با جامعه و مردم است و می‌تواند با نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دادن تذکرات لازم به سلامت جامعه کمک کنند.

انتهای پیام/پ