گروه : استانها
حوزه : خراسان شمالی
شماره : ۱۳۹۹۰۷۲۷۰۰۰۴۳۱
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۲:۰۲ ب.ظ
تذکر بازرسی خراسان شمالی به بانک‌های خصوصی / از سرمایه‌گذاری حمایت کنید بازرس کل استان خراسان شمالی با تذکر نسبت به عملکرد بانک های خصوصی در استان تصریح کرد: متأسفانه بانک‌های خصوصی استان خراسان شمالی نقش کمرنگی در حمایت از سرمایه‌گذاری، تولید و توسعه استان خراسان شمالی داشته‌اند و ضرورت دارد این رویه تغییر کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی دادگستری خراسان شمالی احمدرضا مهرپرور، در جلسه شواری هماهنگی بانک‌های استان خراسان شمالی اظهار کرد: بانک‌های استان خراسان شمالی در انجام رسالت خود در تحقق شعار سال و حمایت از جهش تولید لازم است بیش از گذشته فعال باشند.

وی ضمن تأکید بر نقش بانک‌های استان خراسان شمالی در ارتقاء وضع معیشتی مردم تأکید کرد: بانک‌های استان خراسان شمالی باید در نظر داشته باشند که تنها خزانه‌دار وجوهات مردم نیستند و با حمایت به هنگام از تولید، کشاورزی و صنعت لازم است دین خود را به توسعه خراسان شمالی ادا کنند.

بازرس کل استان خراسان شمالی افزود: متأسفانه برخی آمار‌ها نشان می‌دهد که بانک‌های خصوصی استان خراسان شمالی نقش کمرنگی در حمایت از سرمایه‌گذاری، تولید و توسعه استان خراسان شمالی داشته‌اند.

وی تصریح کرد: بخش عمده منابع جمع شده از سطح استان خراسان شمالی را بانک های خصوصی به مرکز منتقل می‌کنند و در استان خراسان شمالی فعالیت مثمری را دنبال نمی‌کنند که ضرورت دارد این رویه تغییر کند تا توان تولید و به‌تبع آن معیشت مردم تقویت شود.

انتهای پیام/