گروه : استانها
حوزه : گیلان
شماره : ۱۳۹۹۰۷۲۷۰۰۰۶۵۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۲:۴۹ ب.ظ
جشنواره رسانه‌ای «حبیب» در گیلان برگزار می‌شود مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان با اشاره به فعالیت‌های مجاهدانه هیئت‌های مذهبی و گروه‌های جهادی در ایام محرم گفت: در راستای قدردانی از خدمات و زحمات هیئت‌های مذهبی استان، جشنواره‌ای رسانه‌ای با عنوان «حبیب» برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه امسال وجود ویروس کرونا در کشور برگزاری برنامه‌های عزاداری ایام محرم و صفر را دچار تغییر کرد، اظهار کرد: مردم باوجود شرایط نامناسب ویروس کرونا در جامعه بار دیگر ارادت خود را به اهل‌بیت (ع) و امام حسین (ع) به‌خوبی نشان دادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به فعالیت‌های مجاهدانه هیئت‌های مذهبی و گروه‌های جهادی در ایام محرم بیان کرد: گروه‌های جهادی، هیئت‌های مذهبی و عموم مردم در برنامه‌های کمک مؤمنانه، مساوات و ایام عزاداری محرم در کنار یکدیگر به خدمات‌رسانی پرداختند.

وی با بیان اینکه قدردان مردم و هیئت‌ها در ایام محرم برای برگزاری باشکوه مراسم‌های عزاداری هستیم، گفت: در راستای قدردانی از خدمات و زحمات هیئت‌های مذهبی استان، جشنواره‌ای رسانه‌ای با عنوان «حبیب» برگزار می‌شود.

مهدوی با تأکید بر اینکه نحوه و شرایط شرکت در جشنواره رسانه‌ای «حبیب» در روزهای آینده از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد، افزود: مراسم اختتامیه این جشنواره هم‌زمان با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) سال جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۳۳۸۹