گروه : استانها
حوزه : مازندران
شماره : ۱۳۹۹۰۷۲۷۰۰۱۰۷۱
تاریخ : ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۱:۰۹ ب.ظ
نسل شهدا همچون زنجیره‌ای به هم پیوسته به سیدالشهدا متصل است مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه گفت: نسل شهدا همچون زنجیره‌ای به هم پیوسته به سیدالشهدا متصل هستند و هیچ‌گاه از هم جدا نمی‌شوند، این انقلاب انقلاب حسینی است و حرکتی پیوسته دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قائم‌شهر، سردار مجید خراسانی مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه امروز در اجتماع جهادگران استان مازندران  امشب در مراسم تجلیل از شهید مدافع حرم در جوار مزار شهید محمد بلباسی در قائم‌شهر با بیان اینکه نسل شهدا همچون زنجیره‌ای به هم پیوسته به سیدالشهدا متصل هستند و هیچ‌گاه از هم جدا نمی‌شوند،اظهار کرد:
این انقلاب انقلاب حسینی است، این انقلاب حرکتی پیوسته است و حرکتی نیست که در یک مقطع تاریخی انجام شود و سپس به پایان برسد.

وی افزود: مازندران از جمله نقاطی است در تاریخ بعد از ائمه، حکومت شیعه ناب در آن استقرار یافت و این باعث افتخار است و همچنین درصد بالایی از عرفا و علمایی که در کل کشور وجود دارد،متعلق به استان مازندران است.

خراسانی اضافه کرد: خدا را شاکرم که ما را در بهترین تاریخ بعد از صدر اسلام متولد کرد که در عمر کوتاه خود به اندازه یک تاریخ اسلام مطلب دیده‌ایم و به یقین‌هایی رسیدیم.

مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه با اشاره به اینکه شهادت یک انتخاب دو طرفه بین خداوند و انسان است، افزود: امید داریم که تمام این شهدای عزیز به‌خصوص شهید مدافع حرم، محمد بلباسی دست‌مان را در این راه بگیرند و امیدواریم در این انقلاب بتوانیم پایدار بمانیم.

انتهای پیام/۸۶۰۴۸/ج