گروه : فرهنگ
حوزه : کتاب و ادبیات
شماره : ۱۳۹۹۰۹۰۵۰۰۰۵۹۹
تاریخ : ۱۳۹۹/۹/۵ - ۲:۲۹ ب.ظ
ساخت نماهنگ‌های شعر خوانی «بیت‌النور» همزمان با وفات حضرت معصومه (س) در آستانه وفات حضرت معصومه (س) و نماهنگ شعرخوانی ۶ نفر از شاعران جوان قم منتشر می‌شود.

محمد غفاری معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان قم از ضبط و آماده‌سازی نماهنگ‌های شعرخوانی در مدح و ستایش حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خبر داد.

وی افزود: این نماهنگ‌ها در صحن امام هادی علیه‌السلام یا همان صحن عتیق حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها ساخته شده است و به شعرخوانی سید محمد بابامیری، سید محمدرضا شرافت، سمانه خلف‌زاده، مجتبی خرسندی و شهره انجم شعاع اختصاص دارد.

به گفته غفاری عنوان این برنامه «بیت النور» است که در ادامه شب شعری است که سال گذشته با همکاری حوزه هنری قم و سازمان فرهنگی ورزشی هنری شهرداری قم برگزار شد و امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری آن امکان پذیر نبود و به همین دلیل در قالبی جدید و به صورت تولید نماهنگ شعرخوانی برگزار شد.

این نماهنگ‌ها در آستانه وفات حضرت معصومه سلام الله علیها در رسانه ملی و همچنین شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و به ویژه در صفحه‌های ادبیات قم در آپارات، اینستاگرام، تلگرام و ایتا به نشانی @adabiatqom منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/