گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال جهان
شماره : ۱۳۹۹۰۹۲۱۰۰۰۲۳۷
تاریخ : ۱۳۹۹/۹/۲۱ - ۱:۲۰ ب.ظ
پیام روشن زیدان به آسنسیو و مارسلو / خوب بازی نکنید جایی در رئال نخواهید داشت زیدان در بازی مونشن گلادباخ با بازی دادن به «سرجیو آریباس» پیامی روشن به بازیکنان ناآماده رئال مادرید فرستاد.

به گزارش خبرگزاری فارس، چهارشنبه شب در دیدار پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، زیدان با رئال مادرید بار دیگر توانایی‌های خود را نشان داد و دوباره متولد شد.

در آن بازی زیدان با برتری مقابل مونشن گلادباخ به صدرنشین گروه بدل شد و توانست راهی مرحله پایانی لیگ قهرمانان اروپا شود. فرداشب در چارچوب رقابت‌های لالیگا رئال مادرید میزبان اتلتیکومادرید است و باید دید زیدان در بازی مقابل سیمئونه از چه اندیشه‌ای استفاده می‌کند.

مارکا در گزارش خود از «سرجیو آریباس» نوشت و مدعی شد که بازی دادن به این بازیکن 19 ساله پیامی روشن برای بازیکنان ناآماده زیدان دارد. سرمربی رئال مادرید با فرستادن بازیکن 19 ساله خود به میدان به آسنسیو هشدار داد که اگر خوب بازی نکند که اخیرا نیز اصلا در سطح انتظار ظاهر نشده،‌نیمکت نشین بازیکن جوان خواهد شد.

زیدان پیامی دیگر نیز به مارسلو داد وقتی در بازی مقابل مونشن گلادباخ حتی به او نگفت که خودش را گرم کند. مارسلو متوجه شده که در حضور مندی نمی‌تواند در ترکیب اصلی رئال حاضر شود و باید به مانند لوکاس واسکز و ناچو از توانایی‌های خود استفاده کند.

موضوع آینده مارسلو و ایسکو در تیم رئال مادرید در هاله‌ای از ابهام است و باید دید واکنش این بازیکنان به تصمیم زیدان چگونه خواهد بود. ایسکو که در آستانه ترک رئال قرار گرفته و به نظر می‌رسد جایی در اندیشه های زیدان نخواهد داشت.

انتهای پیام/