گروه : استانها
حوزه : تهران
شماره : ۱۳۹۹۱۰۱۳۰۰۰۹۴۱
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۴:۴۷ ب.ظ
پیام تسلیت آیت الله ری‌شهری درپی درگذشت آیت الله مصباح یزدی تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) در پیامی درگذشت دانشمند فرزانه و مفسر توانای قرآن، حضرت آیت الله حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی رضوان‌ الله‌ تعالی علیه را تسلیت گفت.

پیام تسلیت آیت الله محمدی ری شهری در پی درگذشت آیت الله مصباح یزدی(ره)

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرری، آیت الله محمدی ری شهری تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی درگذشت دانشمند فرزانه و مفسر توانای قرآن، حضرت آیت الله حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی رضوان‌ الله‌ تعالی علیه را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

درگذشت دانشمند فرزانه، مفسر توانای قرآن و مجاهد حکیم، حضرت آیت الله حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی، ضایعه‌ای بزرگ برای حوزه‌ علمیه و عرصه معارف دینی است.

فقدان این اندیشمند بصیر، خطیب روشنگر، و نویسنده توانمند که عمر با برکتش را در تبیین حقیقت و پیمودن مسیر هدایت سپری کرد، بر همه دوستداران و ارادتمندان ایشان دشوار و گران است.

اینجانب ضایعه تأسف بار رحلت ایشان را به خاندان مکرم، فرزندان شایسته و دیگر بازماندگان گرامی ایشان و نیز دوستان و شاگردان و ارادتمندان این استاد سترگ و نیز حوزه‌ علمیه تسلیت عرض می‌کنم و تعالی درجات و غفران و رحمت الهی را برای ایشان از خدای منّان مسألت می‌نمایم.

انتهای پیام/۶۷۰۵۲/ت/س