گروه : استانها
حوزه : زنجان
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۴۰۰۰۰۷۳
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۴ ق.ظ
از توزیع 450 بسته کمک معیشتی تا موفقیت اجرای طرح سلیمانی در ماهنشان فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان از پخت و توزیع ۲ هزار پرس غذای گرم در شهرهای ماهنشان و دندی خبر داد و گفت: ۴۵۰ بسته معیشتی با حمایت سازمان بسیج سازندگی و خیرین در بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

مصطفی ملکی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه منشأ برکات عظیمی در شهرستان ماهنشان است.

فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان افزود: ایجاد روحیه جهادی و عمل انقلابی از بارزترین اثرات این رزمایش است که به لطف خداوند متعال روحیه ایثار و فداکاری را در سطح جامعه گسترش داده است.

وی با اشاره به اجرای موفقیت‌آمیز طرح کنترل هوشمند خانگی ویروس کرونا به نام سردار سلیمانی بیان کرد: با اجرای این طرح شاهد آثار مثبت آن در کنترل و کاهش آمار مبتلایان و متوفیان هستیم.

 ملکی از تشکیل تیم‌های رصد و مراقبت، نظارت، اطلاع‌رسانی و آموزش و حمایتی توسط گروه‌های جهادی خبر داد و گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا طرح مذکور تا سفید شدن وضعیت شهرستان ادامه دارد.

 فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان از پخت و توزیع ۲ هزار وعده غذای گرم در شهرهای ماهنشان و دندی خبر داد و گفت: ۴۵۰ بسته معیشتی با حمایت سازمان بسیج سازندگی و خیرین در بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام/۷۳٠٠۹/ق