گروه : استانها
حوزه : اردبیل
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۴۰۰۰۴۹۰
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱:۰۲ ب.ظ
تغییر در ترکیب مدیریتی کشت و صنعت مغان/ اسدالله محسن‌زاده مدیرعامل شد اسدالله محسن‌زاده به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ظهر امروز اسدالله محسن‌زاده به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شد.

همچنین قاسم محمدی، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان رئیس هیات مدیره این شرکت معرفی گردید.

 وکیل سپه، قدیر پسندی و حسن نظیفی نیز به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره کار خود را در این بنگاه بزرگ اقتصادی و تولیدی رسما آغاز نمودند.

شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با داشتن اراضی وسیع زراعی، حقابه از رودخانه ارس، ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار باغات مدرن میوه، مجتمع دامپروری، کارخانه‌های قند، لبنیات، فرآوری میوه و... از مهم‌ترین و بزرگترین کشت و صنعت‌های کشور محسوب می‌شود.

این شرکت در سال ۱۳۹۷ به بخش خصوصی واگذار گردید اما این واگذاری به دلیل وجود تخلفات و اعتراض‌های فراوان مردم در مهر ماه سال‌جاری با پنج رای موافق و یک رای مخالف هیات داوری، ابطال شد.

گفتنی است؛ هفته گذشته، اسدالله محسن‌زاده به عنوان رئیس و عضو هیات مدیره و حسن عباسی معروفان اهری به عنوان مدیر عامل این شرکت معارفه شده بودند که به دلیل استعفای عباسی، تغییراتی در ترکیب مدیریتی داده شد.

-انتهای پیام/3463/666/