گروه : استانها
حوزه : کردستان
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۴۰۰۰۵۹۲
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱:۵۷ ب.ظ
طرح‌های پیشنهادی در حوزه آسیب‌های اجتماعی جمع‌آوری می‌شود مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: «طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی» در حوزه آسیب‌های اجتماعی در کردستان جمع‌‌آوری و طرح‌های برتر تشویق می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان در جلسه کمیته استانی رویداد ملی «طرح‌های پیشنهادی و اقدام‌های فرهنگی استانی» اظهار کرد: توجه به طرح‌های پیشنهادی و اقدام‌های فرهنگی استانی و شهرستانی با نگاهی ویژه به حوزه آسیب‌های اجتماعی، می‌تواند به خروجی کارآمدی برای دستگاه‌های فرهنگی تبدیل شود.

وی عنوان کرد: جمع‌آوری طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی استان‌های سراسر کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی در شبکه‌سازی مردمی و امر تبلیغ دین و ماموریت گام دوم انقلاب تدوین و عرضه شده است.

وی بیان کرد: براین اساس طرح‌های پیشنهادی دستگاههای فرهنگی، تشکل‌های مردمی و فعالان فرهنگی در حوزه آسیب‌های اجتماعی رصد و پایش می‌شود و حمایت مادی و معنوی از طرح‌های پیشنهادی برتر و کیفی انجام می‌گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان یادآور شد: ایجاد بانک اطلاعاتی از طرح‌های پیشنهادی و ارتقای انگیزشی فکری و مهارتی فعالان برتر فرهنگی مرتبط با سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر کشور از اهداف جمع‌‌آوری طرح‌های پیشنهادی در حوزه آسیب‌های اجتماعی است.

حجت‌الاسلام حاتمیان بیان کرد: محورهای محتوایی این رویداد ملی شامل خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‌نشینی و مناطق محروم است و تمامی صاحبنظران و فعالان فرهنگی استان می‌توانند طرح‌های خود را با محورهای یاد شده تا 13 بهمن ماه امسال به آدرس ایمیل khabar.kd.ir ارسال کنند.

وی گفت: طرح‌های برتر ارسال شده به کردستان با اهدای جوایزی تقدیر خواهند شد و طرح‌های برتر که در سطح کشوری پذیرفته شوند جوایز 10 میلیونی و طرح‌های مستعد حمایت نیز جوایز هفت میلیون تومانی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی کشور دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/2330/72