گروه : استانها
حوزه : هرمزگان
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۴۰۰۰۶۷۶
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۳:۵۰ ب.ظ
جابجایی روزانه 8 هزارمسافر در فرودگاه بین‌المللی کیش مدیرکل فرودگاه بین‌المللی کیش از افزایش پروازهای این فرودگاه با پذیرش 60 درصدی ظرفیت مسافر، اجرای ضوابط بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کیش، عزت‌الله محمدی مدیرکل فرودگاه بین‌المللی کیش با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های کاهش ظرفیت پذیرش مسافران در هر پرواز با هدف حفظ سلامت گردشگران در شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا که بر اساس سیاست گذاری سازمان هواپیمایی کشوری و ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا اجرایی شده است، گفت: پروازهای روزانه فرودگاه بین‌المللی کیش به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و هم‌زمان با هدف رعایت فاصله اجتماعی هر پرواز تنها با 60 درصد ظرفیت، مسافران را پذیرش می‌کند.

به گفته محمدی، همین امروز فرودگاه بین‌المللی کیش با برقراری 102 پرواز ورودی و خروجی ایرلاین‌های مختلف به گردشگران و مسافران این جزیره زیبای مرجانی، خدمات ارائه کرده است.

وی افزود: امروز ۱۶ شرکت هواپیمایی، از مبدأ شهرهای بندرعباس، مشهد، اصفهان، ساری، گرگان، تبریز، تهران، شیراز، رشت، یزد، کرمانشاه، اهواز، کرمان به جزیره کیش و بالعکس پرواز دارند.

لازم به ذکراست فرودگاه بین‌المللی کیش جزو پنج فرودگاه پرتردد کشور بوده و به‌طور میانگین روزانه 8 هزار مسافر از طریق این فرودگاه جابجا می‌شوند.

انتهای پیام/88060