گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال جهان
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۲۳۷
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۵ ق.ظ
ترشتگن: به رقیب اهمیتی نمی دهیم به دنبال قهرمانی در سوپرجام هستیم دروازه بان بارسلونا برای رئال مادرید پیش از فینال سوپر جام اسپانیا خط و نشان کشید.

به گزارش خبرگزاری فارس،  شب گذشته در اولین دیدار از رقابت های سوپرکاپ اسپانیا، بارسلونا و رئال سوسیه داد به مصاف هم رفتند که این بازی در وقت های معمول با تساوی یک بر یک همراه شد.

در ضربات پنالتی این بارسایی ها بودند که با درخشش تراشتگن موفق عمل کردند و در نهایت با نتیجه 3 بر 2 پیروز شدند و صعود کردند.

ترشتگن بعد از درخشش در ضربات پنالتی و پیروزی در مصاحبه با نشریه «مارکا» گفت: من به این تیم افتخار می کنم ما در این بازی تمام تلاش خود را کردیم و مستحق پیروزی بودیم.

دروازه بان آلمانی از مهار دو پنالتی در این بازی گفت: ما در لالیگا با رئال سوسیداد بازی کرده بودیم که در آن بازی ها دیدم که چطور به پنالتی ضربه می زنند. خوشحالم که در این بازی با مهار پنالتی ها به بارسلونا کمک کردم.

ترشتگن درباره اینکه دوست دارد در فینال رئال یا بیلبائو رقیبشان باشد، گفت: ما در این رقابت ها حضور داریم و برای ما مهم نیست چه تیمی در فینال رقیب ما می شود. می دانیم هر کدام از این دو تیم به فینال برسند ما باید با تمام قوا وارد شویم و قهرمانی را به دست بیاوریم.

انتهای پیام/