گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۳۴۶
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱:۲۸ ب.ظ
گزارش تمرین استقلال| آرزوی فکری در روز تولدش/بخشش یک بازیکن در روز بازگشت مرفاوی+تصاویر سرمربی تیم فوتبال استقلال به هنگام بریدن کیک تولدش آرزو کرد این تیم در دو جام داخلی و لیگ قهرمانان آسیا به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 12  در مجموعه ورزشی نفت تهران سر پیگیری شد.

* صمد مرفاوی بعد از پشت سرگذاشتن بیماری کرونا از امروز در تمرینات تیم استقلال شرکت کرد.  بازیکنان این تیم بعد از دیدن وی استقبال گرمی از مربی تیمشان به عمل آوردند.

* پیش از شروع تمرین بازیکنان و اعضای کادرفنی تولد محمود فکری را تبریک گفتند. سرمربی استقلال به هنگام بریدن کیک تولدش آرزو کرد که این تیم در دو جام داخلی و لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسد. 

* فرشید باقری که به دلایل انضباطی از تمرینات کنار گذاشته شده در تمرین امروز حضور نداشت.

*فردین رابط که در جریان دیدار دربی امیدها مرتکب بی انضباطی شده بود در تمرین این تیم حضور داشت.  این بازیکن امروز پیش از تمرین از آرش برهانی و محمود فکری عذرخواهی کرد و به تمرینات آبی پوشان برگشت.

* در ابتدای تمرین بازیکنان استقلال به گرم کردن بدنهای خود پرداختند و سپس زیر نظر کادرفنی کار تاکتیکی را آغاز کردند. در بخش بعدی فوتبال درون تیمی صورت گرفت. 

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال در دیدار آینده خود به مصاف تراکتور می رود.

انتهای پیام/