گروه : استانها
حوزه : تهران
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۳۴۸
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۹ ب.ظ
«هیأت خودرویی» شام غریبان حضرت زهرا(س) در لواسان فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۶۳ ابوحمزه ثمالی لواسان از برگزاری مراسم شام غریبان حضرت زهرا(س) به شکل «هیأت خودرویی» در دریاچه لواسان خبر داد.

نوید شکوهی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۶۳ ابوحمزه ثمالی لواسان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: همزمان با ایام فاطمیه و به مناسبت سالروز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم شام غریبان آن حضرت به شکل «هیأت خودرویی» در انتهای مجموعه دریاچه لواسان برگزار می‌شود. 

وی گفت: در این مراسم، مستمعان با خودروهای خود شرکت می‌کنند و به شکلی برنامه‌ریزی شده است که افراد از خودروها پیاده نشوند زیرا در تمام نقاط فضای تعیین شده، بلندگو و سیستم صوتی برای استفاده خودروسواران وجود دارد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۶۳ ابوحمزه ثمالی لواسان افزود: قرائت آیاتی از قرآن، روضه خوانی، اجرای سرود، مداحی، قرائت زیارتنامه حضرت زهرا(س)، پخش کلیپ تصویری، ماشین نویسی صلواتی و پذیرایی شام از برنامه هایی است که برای این مراسم در نظر گرفته‌ایم. 

شکوهی با بیان اینکه فضا برای حدود ۳۰۰ خودرو آماده کرده‌ایم، بیان کرد: برای اولین بار است که توسط این پایگاه و در این شهرستان مراسم مذهبی به شکل هیأت خودرویی برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در این مراسم خاطرنشان کرد: در اطلاع رسانی‌هایی که داشتیم از شرکت کنندگان خواستیم که قرآن و مفاتیح به همراه داشته باشند و قبل از ساعت ۱۸:۳۰ در مجموعه حضور پیدا کنند. 

انتهای پیام/۶۷۰۶۲/م/س