گروه : استانها
حوزه : البرز
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۵۰۷
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۳:۱۷ ب.ظ
پیشرفت فیزیکی 68 درصدی ورزشگاه انقلاب کرج معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: پروژه پیشرفت 68 درصدی دارد و 32 درصد باقی مانده نیز از روز شنبه 27 دی ماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، تقی زاده، معاون وزیر ورزش و جوانان، ظهر امروز در بازدید از روند پیشرفت پروژه ورزشگاه 6 هزار نفری انقلاب کرج که روز پنجشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه استاندار البرز برای تسریع در بهره برداری از این پروژه به جد پیگیر است، گفت: وزیر ورزش و جوانان حساسیت بالایی بر روی این پروژه دارند چراکه در استان البرز با ظرفیت بالای ورزشی و قهرمانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه اکنون پیمانکار بسیار خوبی تکمیل این ورزشگاه را بر عهده دارد، افزود: این پروژه اکنون پیشرفت 68 درصدی دارد و 32 درصد باقی مانده نیز از روز شنبه 27 دی ماه آغاز می‌شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه امید است با توجه به زمانبندی اعلام شده از سوی پیمانکار، این پروژه تا پایان دولت به بهره برداری برسد، اظهار کرد: ورزشگاه 6 هزار نفری انقلاب کرج یکی از زیباترین پروژه های ورزشی کشور محسوب می‌شود.

تقی زاده تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در سال 92 حدود 41 هزار مکان ورزشی را تحویل گرفت و اکنون در آستانه پایان دولت به 61 هزار مکان ورزشی رسیده است که نشان از عزم جدی دولت دارد.

وی یادآو شد: این پروژه نیز با همین نگاه و همراهی استاندار البرز دنبال می‌شود تا در زمان مقرر به مردم تحویل داده شود.

به گفته این مقام مسؤول البرز یکی از مهمترین خاستگاه‌های ورزش قهرمانی است و جوانان این استان همواره در عرصه‌های مختلف افتخار آفرین بوده است.

انتهای پیام/ج