گروه : ورزشی
حوزه : سایر حوزه ها
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۵۲۴
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۳:۳۸ ب.ظ
پالیزبان و اشرفی بهترین‌های لیگ تیراندازی با کمان هفته پنجم و ششم لیگ تیراندازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خبرگزاری فارس، هفته پنجم و ششم لیگ کامپوند در بخش مردان از صبح امروز پنجشنبه در سایت آزادی و آکادمی راد برگزار شد.

در هفته پنجم و در کامپوند مردان تیم‌های سپاهان و آکادمی راد با نتیجه 5 بر صفر به ترتیب مقابل کمانداران پایتخت و نفت امیدیه به برتری رسیدند.  تیم آلفا با نتیجه 4 بر یک از سد هیئت آبیک گذشت و فولاد آلیاژی تهران با نتیجه3 بر 2 مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به پیروزی رسید.

در هفته ششم کامپوند نیز تیم‌های آلفا و آکادمی راد با نتیجه 5 بر صفر به ترتیب مقابل سپاهان و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به پیروزی رسیدند. تیم‌های فولاد آلیاژی ایران و هیئت آبیک نیز 4 بر یک از سد تیم‌های هیئت کرمانشاه و نفت امیدیه به پیروزی رسیدند.

در هفته پنجم مسابقات و در ماده ریکرو مردان نیز تیم‌های سپاهان و دانشگاه آزاد با نتیجه 5 بر صفر مقابل تیم‌های هیئت چهار محال و بخیاری و کمانداران پایتخت به پیروزی رسیدند. نیروی زمینی اردبیل 3 بر 2 از سد آکادمی راد گذشت و نفت امیدیه نیز 4 بر یک هدف طلایی را شکست داد.

در هفته ششم ریکرو مردان نیز تیم‌های دانشگاه آزاد و کمانداران پایتخت با نتیجه 5 بر صفر به تربیت مقابل تیم‌های هدف طلایی و  مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به پیروزی رسیدند. تیم های نیروی زمینی اردبیل و آکادمی راد نیز با نتیجه 4 بر یک به ترتیب مقابل هیئت چهارمحل بختیاری و نفت امیدیه به برتری رسیدند.

در مسابقات این هفته و در ماده کامپوند محمد صالح پالیزبان از تیم آکادمی راد با امتیاز ۳۵۷ بهترین عملکرد را در بین کمانداران داشت. همچنین مجید احمدی از تیم آلفا و امیر کاظم‌پور از تیم فولاد آلیاژی ایران با امتیاز 348 در رده‌های دوم و سوم ایستادند.

در ماده ریکرو نیز صادق اشرفی و رضا شبانی از دانشگاه آزاد با امتیاز 325 و 324 در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند. امین پیرعلی از تیم سپاهان نیز با امتیاز 322 در رده سوم‌ ایستاد.

انتهای پیام/