گروه : استانها
حوزه : مازندران
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۵۹۷
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۸:۳۷ ق.ظ
فارس من| مخالفت نظام پزشکی با دریافت هزینه برای ضدعفونی کردن مطب‌ها رئیس نظام پزشکی مازندران گفت: با توجه به شرایط کرونایی و افزایش هزینه‌ها در ارتباط با ضدعفونی مطب‌ها که البته مورد انتظار همه بیماران بوده در این زمینه پزشکان درخواست پیشنهاد دریافت مبلغ اضافه بابت هزینه‌های ضدعفونی را مطرح کردند که هنوز با این درخواست موافقت نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مخاطبان این رسانه با ثبت سوژه‌ای با عنوان «چرا پزشک حق ضدعفونی‌ مطب را دریافت می‌کند؟»  در سامانه فارس‌من خواستار پیگیری این سوژه شدند.

محمد خورشیدی رئیس نظام پزشکی مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونایی و افزایش هزینه‌ها در ارتباط با ضدعفونی مطب‌ها که البته مورد انتظار همه بیماران بوده در این زمینه پزشکان درخواست پیشنهاد دریافت مبلغ اضافه بابت هزینه‌های ضدعفونی را مطرح کردند که هنوز با این درخواست موافقت نشده است.

وی گفت: درخواست ما این بوده اگر مردم با چنین مواردی مواجه شدند موارد را به شماره تلفن‌های ۳۳۲۰۱۵۳۰ ،۳۳۲۰۱۵۳۱  و ۳۳۲۰۱۵۳۲ با پیش شماره ۰۱۱ اطلاع دهند تا شکایت‌شان ثبت و مورد پیگیری قرار گیرد.

رئیس نظام پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه همه مطب‌ها باید به سیستم کارت‌خوان مجهز باشند، خاطرنشان کرد: اگر بیماران با چنین مواردی برخورد کردند حتما گزارش خود را در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاع دهند تا مورد پیگیری جدی قرار گیرد و ما هم در این زمینه‌های پیگیری‌های لازم را در دستور کار قرار می‌دهیم.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج