گروه : ورزشی
حوزه : سایر حوزه ها
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۶۴۲
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۵:۵۱ ب.ظ
صدرنشینی صنایع شیر ایران در لیگ اهداف پروازی صنایع شیر ایران در لیگ اهداف پروازی صدرنشین شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات لیگ اهداف پروازی امروز 25 دی با حضور 6 تیم به میزبانی تیم دراک شیراز دنبال شد که در پایان سه راند ماده های تراپ و اسکیت، تیم های دریاچه ارومیه، صنایع بازیافت راتا شمال و صنایع شیر ایران پگاه در مقابل تیم های دراک شیراز، هیات تیراندازی کرمان و هوماک به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیم بیمارستان نیکان در قرعه استراحت به سر می برد.

همچنین در بخش انفرادی تراپ بانوان، مرضیه پرورش نیا با 61 امتیاز از تیم صنایع شیر ایران پگاه در جایگاه اول ایستاد و شیوا فرح پور با 60 امتیاز از تیم دریاچه ارومیه و سپیده سیرانی با 58 امتیاز از تیم صنایع بازیافت راتا شمال به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش انفرادی تراپ آقایان، بابک یگانه با امتیاز 67 از تیم دریاچه ارومیه، محمد حسین پرورش نیا با امتیاز 63 از تیم صنایع شیر ایران پگاه و شاهو امام قلی با امتیاز 62 از تیم صنایع بازیافت راتا شمال به ترتیب در مکان های اول تا سوم ایستادند.

در بخش انفرادی اسکیت آقایان هم عبدالقادیر شیر محمدی با امتیاز 68 از تیم دراک شیراز، علی دوستی با امتیاز 67 از تیم صنایع بازیافت راتا شمال و هنریک آواکیان با امتیاز 66 از تیم هوماک به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

تیم صنایع شیر ایران پگاه با 14 امتیاز در صدرجدول قرار گرفته است و تیم های بیمارستان نیکان و صنایع بازیافت راتا شمال با امتیاز 13 به صورت مشترک در جایگاه دوم و تیم دریاچه ارومیه با امتیاز 12 در جایگاه سوم قرار دارد.

انتهای پیام/ش