گروه : استانها
حوزه : قزوین
شماره : ۱۳۹۹۱۰۲۵۰۰۰۷۰۴
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۶:۵۳ ب.ظ
دستگیری 3 تن از عاملان درگیری مسلحانه در قزوین فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: 3 تن از اراذل و اوباش و عاملان درگیری مسلحانه و تحت تعقیب در استان گیلان، در قزوین دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: روز گذشته گشت آزاد راه قزوین-کرج حین گشت‌زنی به یک دستگاه سواری پراید با 3 سرنشین مشکوک شده و دستور ایست صادر کرده که رانندهٔ خودرو بدون توجه به فرمان ایست پلیس، متواری می‌شود.

وی ادامه داد: حین تعقیب 2 تن از سرنشینان خودرو با استفاده از اسلحهٔ شکاری به سمت پلیس تیراندازی کرده و در ادامه، متهمان با رها کردن خودرو به سمت باغات قزوین متواری می‌شوند.

این مسؤول افزود: با اجرای طرح مهار و اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، 3 مهم فراری در مخفیگاه خویش شناسایی و طی یک اقدام منسجم و ضربتی دستگیر شدند.

ابراهیمی اظهار کرد: در این عملیات یکی از متهمان حین تعرض و درگیری به سمت مأموران حمله‌ور شده که عوامل انتظامی با استفاده از قانون به‌کارگیری سلاح، اقدام به تیراندازی کرده و فرد مهاجم مجروح شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین تأکید کرد: پس از انتقال متهمان به مقر پلیس و انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم،  مشخص کند که این متهمان از اراذل و اوباش سطح یک استان گیلان بوده که در جریان یک خفت‌گیری از خودرو و درگیری مسلحانه در شهرستان رودبار به سمت استان البرز متواری و قصد بازگشت مجدد به استان گیلان برای درگیری مجدد را داشتند که با هوشیاری گشت انتظامی قزوین، شناسایی و دستگیر شدند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: اراذل و اوباش بدانند که هیچ جای امنی برای آنان در کشور وجود ندارد و امنیت و آرامش مردم خط قرمز ماست و با کسانی که از این خط قرمز عبور کنند طبق قانون و در راستای مطالبهٔ به حق مردم به‌شدت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/