گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال جهان
شماره : ۱۳۹۹۱۱۲۱۰۰۰۱۲۵
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۹:۵۷ ق.ظ
مطبوعات اسپانیا | پاریس با مسی بارسا را زجر می‌دهد / با تساوی اتلتیکو لالیگا زنده است اسپورت اسپانیا به تیتر جنجالی اکیپ برای انتقال مسی واکنش نشان داد و این اتفاق را یک آزار و اذیت تمام و تحریک بارسا پیش از لیگ قهرمانان اروپا دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس، مطبوعات اسپانیا در روز سه شنبه 21 بهمن – 9 فوریه در خصوص مهمترین مسائل فوتبال در این کشور صحبت کردند.

بررسی روزنامه‌های روز گذشته اسپانیا که از برد بارسلونا و درخشش مسی صحبت کردند را در اینجا بخوانید.

مارکا چاپ مادرید جلد امروز خود را به تمدید با واران پرداخت و از ایده رئال مادرید برای آینده این بازیکن صحبت کردو تیتر زد: سریال دراماتیک رافا واران.

رسانه مادریدی نوشت که رئال قصد تمدید با واران تا تابستان 2022 را ندارد. اگر واران خواهان جدایی باشد، مادرید او را با 50 میلیون یورو خواهد فروخت. مارکا از منچستریونایتد و پاریس به عنوان مقصد احتمالی واران پرده برداشت.

آ.اس چاپ مادرید تیتر «با تساوی اتلتیکو لالیگا هنوز زنده است» را به روی جلد برد و از گل خوردن روخی بلانکو در دقایق پایانی مقابل سلتاویگو نوشت. در جدول کنونی لالیگا اتلتیکو با یک بازی کمتر و 8 امتیاز  اختلاف نسبت به بارسلونا و رئال مادرید در صدرجدول قرار دارد. 

این رسانه مادریدی همچنین از «فرصت آخر برای ایسکو» را صحبت کرد و از احتمال حضور این بازیکن در ترکیب اصلی زیدان نوشت.

زیدان با لیست پرشماری از مصدومان و محرومان امشب به مصاف ختافه می‌رود و به همین دلیل می‌توان از ایسکو به عنوان مرد این میدان نام برد. باید دید آیا این بازیکن می‌تواند از فرصت بادآورده استفاده کند یا باید برای همیشه با مادرید وداع گوید؟

موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا تیتر «دی یونگ بی‌عیب» را به روی جلد برد و از درخشش این ستاره هلندی در ترکیب بارسلونا صحبت کرد.

این بازیکن در جدال برابر رئال بتیس 81 پاس موفق به ثبت رساند و خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک‌ وسط‌های تاریخ این تیم معرفی کرد.

اسپورت چاپ بارسلونا به تیتر روز گذشته اکیپ اشاره کرد و حرکت آنها در خصوص مسی را یک «آزار و اذیت تمام»‌ لقب داد.

شب گذشته فرانس فوتبال عکسی از لئو مسی با پیراهن پاریس را منتشر کرد که به شدت باعث ناراحتی و عصبانیت بارسایی‌ها شد.

آنها کمتر از 10 روز دیگر در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند و اسپورت این مطلب را یک تحریک پیش از این دیدار مهم تلقی کرد.

انتهای پیام/