گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۳۹۹۱۲۱۶۰۰۰۱۴۱
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۹:۳۵ ق.ظ
مسیگر: منتظر تماس کمالوند برای رزرو بلیت هستیم/ او سرمربی ما است مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: فراز کمالوند سرمربی ما است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که فراز کمالوند تحت قرارداد باشگاه شاهین شهرداری است و با وجود مخالفت هیات مدیره باشگاه بوشهری با جدایی کمالوند، این مربی در اردوی تیم استقلال حضور دارد. قرار بود کمالوند شب گذشته به اهواز برگردد تا اردوی تیم شاهین بوشهر حاضر شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

سعید مسیگر، مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر در خصوص بازگشت کمالوند به اهواز به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: طی آخرین تماسی که شب گذشته با فراز کمالوند داشتم، قرار شد تا ساعت 11 امروز به ما خبر بدهد تا برای بازگشت او به اهواز بلیت تهیه کنیم.چون اردوی تیم در اهواز است و قرار شد کمالوند از تهران به اهواز برود.

مسیگر در مورد اینکه کمالوند در مصاحبه‌ها اعلام کرده دوست دارد دلی جدا شود، اظهار داشت: هیات مدیره باشگاه با جدایی کمالوند موافت نکرده و راغب هستیم که اینجا بماند. همانطور که گفتم منتظر تماس او هستیم تا برای برگشتش بلیت رزرو کنیم. موضعی در مورد صحبت‌های کمالوند نداریم. سرمربی ما است و از او حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/