گروه : استانها
حوزه : کرمان
شماره : ۱۳۹۹۱۲۱۶۰۰۰۳۱۳
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۳ ق.ظ
مدیر جدید روابط عمومی میراث‌فرهنگی کرمان منصوب شد در حکمی از سوی فریدون فعالی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان، سمیه حسین‌آبادی به سمت مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی این اداره کل منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، در حکمی از سوی فریدون فعالی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان، سمیه حسین‌آبادی به سمت مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی این اداره کل منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد و تجارب و به موجب این حکم به سمت « مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان» منصوب می‌شوید.

در بخش دیگری از این حکم آورده شده است: تمهید اقدامات لازم برای گسترش فعالیت‌های مرتبط با نشر محصولات فرهنگی، ایجاد ارتباط و تعامل با رسانه‌های جمعی اعم از رسانه ملی، مکتوب و مجازی به منظور انعکاس و تشریح فعالیت‌های اداره کل، برنامه‌ریزی و اقدام در جهت تنظیم روابط اداره کل و ... از اهم شاخصه‌هایی است که انتظار می‌رود؛ با برنامه‌ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره‌گیری از توان صاحبنظران و کارشناسان در راستای اهداف و ماموریت‌های این اداره کل اهتمام لازم به عمل آید.

انتهای پیام/3388/ق