گروه : دیگر رسانه ها
حوزه :
شماره : ۱۴۰۰۰۱۲۲۰۰۰۷۶۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۵:۳۰ ب.ظ
صادقی: واکسن ایرانی کرونا می‌زنم/ برای خاتمه‌دادن به این شرایط نیازمند وضع مقررات جدی‌تری هستیم بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بدون شک هر واکسنی که جواب دهد را می‌زنم و اگر واکسن ایرانی عملکرد خوبی داشته باشد چرا سراغ نسخه خارجی بروم، ما متخصصان بزرگ و متبحری داریم که قطعا می توانند بهترین نمونه واکسن را تولید کنند.

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، خبرگزاری میزان گفت‌وگویی با محمد صادقی، بازیگر سینما و تلویزیون انجام داده است که بخش‌های مهم آن در ادامه می‌آید.

از همان ابتدای شیوع کرونا مشغول تالیف و ترجمه در خانه هستم

- از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا یعنی بیش از یکسال است که بازیگری و تدریس بازیگری را کنار گذاشته ام و تنها مشغول به تالیف و ترجمه آثار در خانه هستم. 

- به امید خدا وقتی که این بیماری منحوس از کشور خارج شود بار دیگر به عرصه بازیگری و تدریس باز خواهم گشت.

- بدون شک برای من هم دوری از بازیگری سخت است اما ترجیح می دهم در محیطی ایمن به فعالیت بپردازم.

نمی‌توان گفت که چه زمان شاهد بازگشت شرایط عادی هستیم

- برخی می گویند این دوره جدید فصل تازه ای از کروناست که ممکن است سالها ادامه داشته باشد پس نمی توان گفت که چه زمان شاهد بازگشت شرایط عادی به سینما و تئاتر خواهیم بود.

- در شرایط بسیار نامطلوبی به سر می بریم، بنده متاسف می شوم که هر روز شاهد شنیدن آمار فوت و ابتلا به کرونا هستیم و صد افسوس خوردم که در سالی که گذشت بسیاری از هنرمندان را هم به دلیل کرونا از دست دادیم. 

مضرات بیکار بودن بازیگران از خود کرونا هم خطرناک‌تر است

- به هیچ وجه کسی را تقبیح نمی کنم، ما در شرایط زندگی افراد نیستیم و طبیعتا اگر بازیگری در شرایط خطرناک کرونایی جلوی دوربین می رود دلایل قانع کننده ای دارد و به هیچ وجه نمی توان آن را قضاوت کرد.

- نمی توان به جوانان و برخی بازیگران پیشکسوت که جلوی دوربین می روند خرده‌ای گرفت. زیرا بنده معتقدم که مضرات بیکار بودن بازیگران از خود کرونا هم خطرناک تر است.

برای خاتمه دادن به کرونا نیازمند وضع مقررات جدی‌تری هستیم

- از نظر من برای خاتمه دادن به کرونا نیازمند وضع مقررات جدی ‌تری درباره ترددهای بین شهری و فعالیتهای جمعی هستیم. 

- به نظر من اینکه بگوییم که مسئولین فرهنگی باید به هنرمندان کمک کنند درست است اما این کمک نباید صرفا برای هنرمندان باشد و مسئولین باید هر قشری را که نیازمند است را حمایت کنند تا این قائله کرونا تمام شود.

واکسن ایرانی کرونا می‌زنم

- کشور ما کشور توانمندی است و به نظرم باید در فرایند واکسن تسریع حاصل نماید.

- بدون شک هر واکسنی که جواب دهد را می‌زنم و اگر واکسن ایرانی عملکرد خوبی داشته باشد چرا سراغ نسخه خارجی بروم.

- ما متخصصان بزرگ و متبحری داریم که قطعا می توانند بهترین نمونه واکسن را تولید کنند. 

انتهای پیام/