گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۴۰۰۰۱۲۲۰۰۰۹۸۲
تاریخ : ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۹:۱۳ ب.ظ
نگرانی بابت تامین مرغ در ماه رمضان نداریم / آرامش به‌زودی به بازار مرغ بر می‌گردد رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی، گفت: با بهبود روند توزیع مرغ در تمام شهرستان‌ها، در یک تا دو روز آینده آرامش بیشتری را در بازار شاهد خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، اکبر فتحی امروز در دیدار با امام جمعه بناب ضمن ارائه گزارشی از تامین و تولید کالاهای اساسی به ویژه تامین نهاده‌های دامی مورد نیاز مرغداران در استان آذربایجان‌شرقی، اظهار داشت: همه نهاده‌های مورد نیاز مرغداران در شرایط فعلی تهیه و تامین گردیده و با قیمت‌های مصوب در اختیارشان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه جوجه‌ریزی به حد کافی در واحد‌های پرورش طیور صورت گرفته و نگرانی بابت تامین مرغ در ماه رمضان نداریم از تشکیل قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ خبر داد و گفت: این قرارگاه با هدف آرامش بخشی در زمینه تولید، توزیع و نظارت بر قیمت مرغ تشکیل شده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان افزود: با بهبود روند توزیع مرغ در تمام شهرستان‌ها، در یک تا دو روز آینده آرامش بیشتری را در بازار شاهد خواهیم بود.

وی از اقدامات انجام شده در خصوص کنترل قیمت مرغ و تامین مرغ مصرفی شهرستان‌ها از جمله شهرستان بناب طی روزهای گذشته خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر مشکلی به لحاظ عرضه و تقاضای مرغ در شهرستان بناب نداریم.

انتهای پیام/60004/س