گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۴۰۰۰۱۲۳۰۰۰۴۳۱
تاریخ : ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱:۱۸ ب.ظ
ثبت ۵۳ شرکت در پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار اتاق تبریز نایب رئیس اتاق بازرگانی تبریز از ثبت ۵۳ شرکت طی سال ۹۹ در پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار اتاق تبریز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ابوالفتح ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تلاش برای بهبود فضای کسب و کار از سال‌ها قبل جزو دغدغه‌های اصلی دولت و بخش خصوصی بوده است که در این راستا با تلاش‌های صورت گرفته، پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار سال گذشته در استان آغاز به‌کار کرده و هم اکنون مشغول به ارائه خدمت است. 

وی ادامه داد: در پنجره واحد فیزیکی، ثبت شرکت با مسوولیت محدود و همچنین سهامی خاص انجام می‌گیرد که طی سال گذشته، ۵۳ مورد ثبت شرکت در پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار اتاق تبریز صورت گرفته است. 

ابراهیمی افزود: پروسه کاری ثبت شرکت تا پیش از افتتاح پنجره واحد کسب و کار، بیشتر از دو ماه زمان می‌برد که این امر با تلاش ارگان‌ها و ادارات مربوطه در عرض سه روز امکان‌پذیر شده است. 

نائب رییس اتاق تبریز : سه مرحله اثرگذار بر روی زمان و فرآیند شروع کسب و کار شامل امور مربوط به ادارات مالیات، تامین اجتماعی و ثبت شرکت‌ها بوده که با ایجاد پنجره واحد کسب و کار، این زمان به‌طور چشمگیری کاهش یافته است. 

گفتنی است، علاقمندان می‌توانند برای ثبت شرکت در کمترین زمان به اتاق بازرگانی تبریز واقع در خیابان ارتش شمالی مراجعه کرده و از خدمات این پنجره واحد بهره ببرند.

انتهای پیام/60026/س