گروه : فرهنگ
حوزه : مسجد و هیئت
شماره : ۱۴۰۰۰۱۲۳۰۰۰۴۴۲
تاریخ : ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۲:۵۰ ب.ظ
هیأتی‌ها ۲۰ هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان می‌پزند مسئول هیأت میثاق با شهدا دانشگاه امام صادق(ع) از طبخ ۲۰ هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان در شب‌های ماه رمضان با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) خبرداد.

مهدی عفتی مسئول هیأت میثاق با شهدا دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس از اجرای طرح کمک مومنانه این هیأت در ایام ماه رمضان خبرداد و گفت: همچون سال گذشته و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) بنا داریم طبخ غذای گرم و افطاری ساده برای خانواده‌های نیازمند در مناطق محروم تهران را اجرایی کنیم.

وی افزود: این طرح سال گذشته هم در قالب هزار پرس در ۳۰ وعده اجرایی شد که امسال نیز با عنوان «طرح اطعام مهدوی» اجرایی خواهد شد و بنا داریم ۲۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و میان نیازمندان توزیع کنیم.

عفتی گفت: توزیع این غذاها توسط کمیته امداد و میان افراد تحت پوشش و شناسایی شده از قبل انجام خواهد شد و روند توزیع نیز از هفته دوم ماه رمضان آغاز خواهد شد.

مسئول هیأت میثاق با شهدا گفت: مردم و خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۷۷۹۸۲۶۴۴ به نام هیأت میثاق با شهدا واریز کنند.

انتهای پیام/