گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۴۰۰۰۱۲۳۰۰۰۸۵۶
تاریخ : ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۶:۴۸ ب.ظ
حاشیه بازی سپاهان و نفت مسجدسلیمان| خوش و بش دو بازیکن استقلالی با فکری پیش از شروع مسابقه دو بازیکن سپاهان که سابقه بازی در استقلال را داشتند با سرمربی نفت مسجدسلیمان خوش و بش کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، پیش از شروع مسابقه یاد و خاطره شهید سپهبد صیاد شیرازی گرامی داشته شد و مسئولان باشگاه سپاهان به همراه جمعی از فرماندهان ارتش در این مراسم حضور داشتند.بازیکنان هر ۲ تیم نیز در هنگام ورود به زمین به شهید صیاد شیرازی ادای احترام کردند.

* احمد گوهری دروازه‌بان اصلی نفت مسجد سلیمان در این بازی نیمکت نشین است. فرهاد مجد کرمانشاهی درون دروازه ایستاده است.

* پیش از شروع بازی محرم نویدکیا و کادر فنی سپاهان به سمت نیمکت نفت رفتند و با کادر فنی نفت مسجدسلیمان رفتند و با یکدیگر خوش و بش کردند.

* امید نورافکن و سجاد شهباززاده از سپاهان  که سابقه بازی در استقلال را هم داشتند پیش از شروع بازی با محمود فکری خوش و بش کردند؛ نیما انتظاری و فرید بهزادی‌کریمی نیز از نفت به سمت نیمکت سپاهان رفتند.

* رضا میرزایی که برای این دیدار در لیست سپاهان حضور ندارد و محمد محبی که محروم است، در جایگاه ویژه ورزشگاه نقش‌جهان حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.

* دروازه‌بان نفت در همان دقیقه ابتدایی بازی دچار مصدومیت شد و بازی برای لحظاتی متوقف شد؛ دروا‌زه‌بان نفت بعد از حضور کادر پزشکی در زمین به بازی ادامه داد.

* محمود فکری سرمربی نفت برای دومین‌بار است که در اصفهان حاضر می‌شود، فکری در بازی قبلی و در حالی که روی نیمکت استقلال نشسته بود با نتیجه ۲ بر صفر به سپاهان باخت.

* شایان مصلح نیز که به دلیل مصدومیت در ترکیب سپاهان قرار نداشت، در ورزشگاه حضور پیدا کرد و بازی را از نزدیک مشاهده کرد.

* به دلیل مشکلاتی که بین نیروی انتظامی و صدا و سیمای اصفهان در هنگام ورود به ورزشگاه رخ داده است، این دیدار تنها با 2 دوربین روی آنتن زنده شبکه اصفهان رفته است.

مسابقه دو تیم تا دقیقه 51 با نتیجه مساوی بدون گل در جریان است.

انتهای پیام/