گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۴۰۰۰۱۲۵۰۰۱۰۵۳
تاریخ : ۱۴۰۰/۱/۲۵ - ۹:۳۴ ب.ظ
سرمربی الوحده: مقابل پرسپولیس حداقل مستحق یک امتیاز بودیم/ افطار با میوه و آب روی قدرت بدنی بازیکنان تاثیر گذاشت سرمربی الوحده امارات بعد از باخت مقابل پرسپولیس گفت: در این بازی حداقل مستحق کسب یک امتیاز بودیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده امارات قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

تین کات در نشست خبری این بازی گفت: به عملکرد بازیکنانم در بازی با پرسپولیس ایران افتخار می کنم  و به نظرم ما در این در این بازی حداقل به کسب یک امتیاز مستحق بودیم.

سرمربی الوحده افزود: باید بگویم در این بازی شکست سختی خوردیم چون در این بازی چون اشتباهات داوری نیز در به وجود آمدن این نتیجه دخیل بود. افطار کردن بازیکنان  قبل از بازی با میوه و آب روی قدرت بدنی بازیکنان تاثیر گذاشت و نتوانستند کارایی لازم را داشته باشند.

تین کات در پایان عنوان کرد: می توانستیم در این بازی نتیجه بهتری کسب کنیم و حداقل با نتیجه تساوی از زمین خارج شویم ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد. تلاش می کنیم تا در بازی های آینده جبران کنیم و نتیجه مطلوب را برای صعود کسب کنیم.

انتهای پیام/