گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۴۰۰۰۲۰۲۰۰۰۴۲۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۲/۲ - ۲:۴۳ ب.ظ
تدوین سند توسعه مهارت آذربایجان‌شرقی/ ضرورت توجه ویژه به عدالت اجتماعی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی از تدوین سند توسعه مهارت استان خبر داد و گفت: این سند در جلسات آتی شورای برنامه‌ریزی استان، بررسی و تصویب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی جهانگیری در جلسه شورای مهارت استان که صبح امروز در محل استانداری برگزار شد با تبیین اهمیت برنامه‌ریزی در تحقق اهداف توسعه‌ای سازمان‌ها اظهار داشت: تمام برنامه‌ریزی‌ها، باید عملیاتی بوده و با ارزش‌یابی و نظارت‌های به‌موقع، بتوان بهتر و موثرتر از گذشته در مسیر تحقق اهداف این بخش تلاش کرد.

وی به آخرین وضعیت سند مهارت استان نیز اشاره کرد و ادامه داد: با آغاز تدوین پیش‌نویس این سند در سال گذشته و استفاده از نظرات تمامی دستگاه‌ها و کارشناسان، بخشی از گزارش‌های جزیره‌ای و عملکردهای موازی، مرتفع شده است.

 جهانگیری از تصویب سند جامع توسعه مهارت استان در جلسه امروز این شورا خبر داد و گفت: دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در صورت وجود هرگونه انتقاد، پیشنهاد و نظرات تکمیلی در خصوص این سند، در طی یک هفته آتی با دبیرخانه این شورا در ارتباط  باشند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین تصریح کرد: این سند در جلسات آتی شورای برنامه‌ریزی استان نیز ارائه و پس از تصویب به تمام سازمان‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.
 
جهانگیری از سازمان فنی و حرفه‌ای استان نیز خواست، در راستای تلاش برای عدالت اجتماعی، برش شهرستانی سند توسعه مهارت را نیز به شهرستان‌ها ارسال کرده و بر اجرای هرچه بهتر آن نظارت کنند.
 
وی همچنین اظهار کرد: انتظار داریم تمام دستگاه‌های اجرایی نیز برنامه‌های عملیاتی خود در زمینه مهارت‌افزایی هرچه بیشتر در جامعه را تدوین و اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام/60001/س