گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۴۰۰۰۲۱۳۰۰۰۹۳۲
تاریخ : ۱۴۰۰/۲/۱۳ - ۱۰:۳۳ ب.ظ
بهتاج: ماشین‌سازی انصراف نخواهد داد/خبرهای خوشی برای سبزپوشان در پیش است مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی گفت: تیم ماشین‌سازی انصراف نخواهد داد و از فردا این تیم با قدرت به تمرینات خود ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ایوب بهتاج در مورد اتفاقات امروز باشگاه ماشین‌سازی گفت: بیانیه‌ای که صادر شد، کاملا احساسی بود و شخص آقای زنوزی هنوز هیچ صحبتی را در این خصوص انجام نداده است.

وی افزود: با اطمینان می‌گویم ماشین‌سازی نه از فعالیت‌های ورزشی و نه از لیگ برتر کنار نخواهد کشید و شنبه برابر سایپا قرار خواهد گرفت. همچنین تا امشب خبرهای خوبی را در این راستا می‌شنوید و مدیریت این باشگاه قدیمی ریشه‌دار به کارش ادامه خواهد داد. این اتفاق تنها به دلیل طول کشیدن کارهای اداری پرداخت پول به این باشگاه برای پرداخت بدهی‌هایش بود.

بهتاج تصریخ کرد: بدهی باشگاه به 2 قسمت تقسیم شده است. فعلا مبلغ دو میلیارد تومان برای انجام شدن کارهای باشگاه لازم است که شهرداری به زودی آن را پرداخت می‌کند و مشکلات باشگاه به صورت موقت حل می‌شود. قسمت بعدی، مقدار قرارداد سال‌های قبل است که پرداخت نشده و آن هم به‌ زودی محاسبه خواهد شد.

انتهای پیام/60017