گروه : استانها
حوزه : هرمزگان
شماره : ۱۴۰۰۰۲۱۴۰۰۰۲۲۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۲/۱۴ - ۱۲:۳۶ ب.ظ
تأمین زیرساخت‌های حداکثری برای انتخابات در هرمزگان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات هرمزگان گفت: در تلاش هستیم تا با برنامه‌ریزی‌های لازم و با استفاده از توان تمام دستگاه ها و نهادها، پشتیبانی خوبی را از شعبات اخذ رأی داشته باشیم تا دستگاه‌های اجرایی به راحتی کار خود را در زمان انتخابات انجام دهند و رضایت مردم در مراجعه به شعبه های اخذ رای نیز جلب شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، نازنین شیبانی تذرجی در پنجمین جلسه کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان با عرض تسلیت شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام، مولی الموحدین، حضرت امام علی(ع) و قبولی طاعات و  عبادات در شبهای قدر، اظهارداشت: در انتخابات باید از تمامی ظرفیت‌های استان به نحو  مطلوب بهره گرفت و باید فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی را مورد نظر قرار دهیم.

وی تاکید کرد: تمامی پیش‌بینی‌های امور مالی و پشتیبانی انتخابات با تاکید بر محورهای اقتصاد مقاومتی انجام می شود و استفاده از توان نیروی انسانی ادارات و همچنین تجهیزات در اختیار آنها در اولویت است و تمامی ادارات مطابق قانون انتخابات مکلف به همکاری با ستاد انتخابات در استان می باشند.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان یاد آور شد: همه پیش‌بینی‌های لازم در ستاد انتخابات استان مورد توجه قرار گرفته و همه مناطق استان آماده برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم است.

جلسات کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان برای فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری هرچه با شکوهتر این رویداد سیاسی به صورت هفتگی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

انتهای پیام/ 88055