گروه : استانها
حوزه : یزد
شماره : ۱۴۰۰۰۲۱۷۰۰۰۵۵۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۲/۱۷ - ۵:۴۹ ب.ظ
دستگیری یک مالخر حرفه‌ای و کشف ۱۸ فقره سرقت در یزد فرمانده انتظامی شهرستان یزد از دستگیری مالخر حرفه‌ای اموال سرقتی استان و کشف ۱۸ فقره سرقت در دارالعباده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، سرهنگ سعید زینلی ظهر امروز جمع برخی از خبرنگاران استان، اظهار کرد: در پی کنترل و مهار انواع سرقت ها در سطح حوزه استحفاظی، ماموران کلانتری ۱۲ قائم در تحقیقات خود دریافتند که یکی از مالخران اموال مسروقه در سطح شهر اقدام به خرید و فروش تجهیزات مسروقه می‌کند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه این متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت: و در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی تجهیزات و لوازم مسروقه از جمله سیم ، کابل ، موتور کولر، پمپ آب، دریچه فاضلاب شهری، حفاظ گاردریل جاده ای، سنگ فرز،شیرآلات، دلر، جعبه ابزار، فرغون و ... کشف شد.

سرهنگ زینلی در پایان خاطرنشان کرد: متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر مالخری و خرید و فروش اموال مسروقه مربوط به ۱۸ فقره سرقت اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

انتهای پیام/د