گروه : جامعه
حوزه : حقوقی و قضایی
شماره : ۱۴۰۰۰۲۱۸۰۰۰۱۵۳
تاریخ : ۱۴۰۰/۲/۱۸ - ۱۱:۴۷ ق.ظ
انتشار کلیپ ۸ سال پیش برای تخریب قوه قضاییه‌ امروز! چندی پیش برخی از رسانه‌ها اقدام به انتشار کلیپی با عنوان «وضعیت اسفناک قوه قضاییه» کردند. در این کلیپ تعدادی مصاحبه‌شونده در یکی از مناطق شلوغ تهران از تجربیات منفی خود در مراجعه به دستگاه قضا می‌گویند و ابراز گلایه می‌کنند.

گروه حقوقی فارس- چندی پیش برخی از رسانه‌ها اقدام به انتشار کلیپی با عنوان «وضعیت اسفناک قوه قضاییه» کردند. در این کلیپ تعدادی مصاحبه‌شونده در یکی از مناطق شلوغ تهران از تجربیات منفی خود در مراجعه به دستگاه قضا می‌گویند و ابراز گلایه می‌کنند.

با جستجویی ساده در فضای مجازی مشخص شد که تولید و انتشار کلیپ مذکور متعلق به ۸ سال پیش بوده است و اصولا ربطی به شرایط کنونیقوه قضاییهندارد. البته در نگاه اول نیز شلوغی بیش از حد محل ضبط کلیپ و عدم استفاده عابران از ماسک شائبه صحت این کلیپ را به ذهن بیننده متبادر می‌کند.

فارغ از درست یا غلط بودن محتوای تولید شده در آن موعد زمانی که بحثی جداگانه است، پرسش اینجاست که این رسانه‌ها از انتشار یک کلیپ آرشیوی در شرایط کنونی چه هدفی را‌ دنبال می‌کنند؟ آیا پای بازی‌های سیاسی و پروژه‌های تخریبی گران‌قیمت در میان است؟

به هر صورت به نظر می‌رسد که دست رسانه‌های مخالف قوه قضاییه برای نقد دستگاه قضا آنقدر خالی است که مجبور به استفاده از کلیپی آرشیوی و قدیمی به منظور تخریب قوه قضاییه شده‌اند.

انتهای پیام/