گروه : اجتماعی
حوزه : انتظامی و حوادث
شماره : ۱۴۰۰۰۲۲۲۰۰۰۸۰۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۴:۲۵ ب.ظ
گروگانگیری در بوشهر؛ دستگیری در تهران/آزادی پسر بچه ۷ ساله در ازای ۵ میلیارد ریال! جانشین پلیس پیشگیری پایتخت جزئیات دستگیری متهم پرونده آدم ربایی بوشهر را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک گروگانگیر در محله ۱۳ آبان خبر داد.

سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی انجام کارهای اطلاعاتی ماموران کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان یک فرد آدم ربا در محله ۱۳ آبان که چند وقت پیش در بوشهر اقدام به گروگانگیری یک پسر بچه ۷ ساله کرده بود، شناسایی شد.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی در تحقیقات گسترده متوجه شدند که فرد گروگانگیر چند وقت پیش پسر ۷ ساله یک پزشک را در بوشهر گروگان گرفته و در ازای دریافت ۵ میلیارد ریال پول نقد، وی را آزاد کرده است.

جانشین پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: عوامل عملیات کلانتری ۱۳ آبان پس از مطمئن شدن از صحت ماجرا در گام نخست متوجه شدند که فرد آدم ربا به تازگی در محله ۱۳ آبان ساکن شده است؛ بنابراین پس از اخذ مجوز قضائی در یک عملیات پیچیده موفق به دستگیری وی ‌شد ند.

سرهنگ ناصری نژاد ادامه داد: در تحقیقات پلیسی متهم ابتدا جرم آدم ربایی را منکر شده که ماموران پلیس با شیوه و شگرد خاص و ارتباط گرفتن با پلیس آگاهی بوشهر و با گرفتن اطلاعات پرونده، متهم دچار تناقض گویی می‌شود و سپس صریحا به جرم خود اعتراف کرده و اقرار می کند که با این پول یک باب خانه در محله ۱۳ آبان خریداری کرده است.

وی گفت: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

انتهای پیام/