گروه : سیاسی
حوزه : مجلس
شماره : ۱۴۰۰۰۴۱۵۰۰۰۹۲۷
تاریخ : ۱۴۰۰/۴/۱۶ - ۷:۰۲ ق.ظ
حسن‌پور: خسارت میلیاردی قطعی برق به صنعت فولاد کشور/ صرفه‌جویی به عبور از این شرایط کمک می‌کند نماینده مردم سیرجان در مجلس گفت: قطعی برق خسارت میلیاردی به صنعت فولاد کشور وارد کرده و می‌کند که این مسئله گرانی آهن را در ادامه به دنبال دارد.

شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: قطعی برق موجب خسارت میلیارد به صنعت فولاد کشور شده و می‌شود که این مسئله افزایش قیمت آهن در کشور را به دنبال دارد.

وی افزود: عدم مهار و استفاده از آب‌های بارندگی سال‌های قبل و کاهش شدید بارندگی در سال جاری مشکلات امسال ما را بیشتر و بیشتر کرده و باید با دقت و همکاری و همراهی از این مرحله عبور کنیم.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ ما در حوزه انتخابیه‌مان قطعی 2 ساعته برق را داریم که البته به بهبود وضعیت امیدواریم و باید همه در این زمینه دست به دست هم دهیم.

حسن‌پور خاطرنشان کرد: باید همگان تلاش‌مان بر این باشد که شرایط بهبود یابد نه اینکه در یک شرایط سخت کشور تحویل دولت سیزدهم داده شود.

وی افزود:‌ گرچه مسئولان مؤظف به تأمین برق و شرایط ایده‌آل برای مردم هستند اما از مردم هم می‌خواهیم حتی الامکان با صرفه‌جویی برای عبور از این وضعیت به یکدیگر کمک کنند.

انتهای پیام/